KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12213210
nr 1221 3210
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Gouache, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Porträtt, signerad. 48x35
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:29:24
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
Gouache